Aktuálně z MŠ

Výlet

Letošní školní výlet a zároveň poslední společná akce Včeliček a Berušek se opravdu vydařil. Brzy ráno se sešly všechny děti a cíl cesty byl pevně daný – návštěva zámecké zahrady Náměšť nad Oslavou. Tam nás čekal zábavný a naučný program s pohádkou Princ Bajaja. Po shlédnutí si děti mohly na stanovištích vyzkoušet praní prádla na valše, přípravu lnu na košile a mletí mouky na chleba. Dozvěděly se různé zajímavosti o drakovi a středověkých zbraních, s kterými bojovali rytíři. Nakonec si prohlédly krásného hnědého hřebce a všichni se spokojeně vrátily do školky.

Číst více...

Hurvínkova cesta do Tramtárie

Divadelní představení ve Žďáru nad Sázavou

Číst více...

Táborák

Poslední dubnový den jsme tradiční pálení čarodějnic prožili s dětmi u táboráku, na který jsme se hned ráno vydali procházkou k rybníku Tři dvory. Děti si opekly špekáčky, zahrály si několik her a vydováděly se na přilehlé louce. Dopoledne jim tak velmi rychle uteklo a spokojení se k poledni vracely zpět do školky.

Číst více...

Informace pro přijímání dětí do mateřské školy pro školní rok 2024

Potřebné dokumenty k zápisu:

• můžete stáhnout na webových stránkách školy, v záložce DOKUMENTY

• požádat o jejich zaslání na adrese: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

osobně si je vyzvednout v mateřské škole v pracovní dny od 6.30 do 8.30 a od          14.00 do 16.00

pdfInformace pro přijímání dětí do MŠ 2024

Oznámení o změně provozu

2024

Koncert v Základní umělecké škole ve Velké Bíteši

V pátek ráno 12.4. děti ze třídy Včeličky se sešly na autobusové zastávce a odjely linkovým autobusem do Velké Bíteše. Po příchodu do Základní umělecké školy jsme si prohlédli vystavené obrázky dětí a odešli jsme do připravené třídy, kde se Včeličky nasvačily.

V koncertním sále pro děti byla připravena pohádka Sněhurka a sedm trpaslíků s hudebními nástroji. Celou pohádkou nás provázel Honzík Žák, na kterého se děti těšily. Koncert se Včeličkám moc líbil.

Po koncertě jsme se vydaly na Oranžové hřiště a na zmrzlinu do cukrárny. Počasí nám přálo a celé dopoledne jsme si užili a vydařilo se.

Číst více...