Aktuálně z MŠ

Základní informace pro rodiče nových dětí

Všechny závazné dokumenty najdete na webových stránkách školy: www.zsob.cz v záložce mateřská škola a na nástěnkách v chodbě MŠ, která je přístupná v době provozu – 6.30 – 16.00

Číst více...

Zahájení školního roku

Zahájení školního roku 2021/2022 v mateřské škole. Ve středu 1. 9. 2021 začíná provoz pro všechny zapsané děti. Provozní doba MŠ: 6. 30 – 16.00

Číst více...

Pěší výlet s batůžky

Počasí nám ve středu 16.6. přálo, tak jsme se vydali na závěrečný dopolední výlet kolem Pelgramáku a Třidvorského rybníka. Děti během cesty plnily různé úkoly – hledaly žabky v trávě, kreslily voskovkami na srdíčka struktury kůry stromů, hledaly a porovnávaly velikosti klacíků a skládaly obrázky hmyzu. Všechny děti delší trasu zvládly na jedničku.

Číst více...

Den dětí

1. června se ve školce také slavilo, jak se sluší a patří. Na Den dětí nám pomocnou ruku podala asistentka Simonka a praktikantka Terezka Hradecká, které si pro holky a kluky připravily diskotéku. Líbilo se tancování i sportovní soutěže pod vedením učitelek, připravené jen a jen pro ně. Na závěr si děti smlsly na výborném melounu a zmrzlině.

Číst více...

Planetárium ve školce - 25.5.2021

V úterý přišly děti do třídy Včeliček brzy. Od osmé hodiny už je čekal výlet do vesmíru. V nafukovací kupoli, která představovala vesmír, měly možnost zhlédnout výukový film: Raketou do Vesmíru. S protagonisty filmu proletěly sluneční soustavu a dozvěděly se mnoho zajímavého o planetách a dalších tělesech. Druhé promítání od půl deváté bylo připraveno pro mladší děti ze třídy Berušek.

Číst více...

Maňáskové divadlo Šternberk

  • O veliké řepě
  • Proč si s prasátkem nikdo nechtěl hrát
  • Kůzlátka a vlk

Číst více...