Aktuálně z MŠ

Informace pro přijímání dětí do mateřské školy pro školní rok 2020/2021

Zápis dětí do mateřské školy se bude konat bez přítomnosti dětí.

Potřebné dokumenty

- můžete stáhnout na webových stránkách školy:                https://www.zsob.cz/materskaskola/aktualne-z-ms 

- požádat o jejich zaslání na adrese: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.  

- osobně si je vyzvednout v mateřské škole v době provozu od 6.30 do 16.00

Číst více...

Nabídka činností pro děti

Vážení rodiče, v době, kdy jsou Vaše děti doma, bychom Vám rády nabídly tipy pro jejich zabavení. Jednou týdně umístíme na webové stránky školy do záložek VČELIČKY a BERUŠKY nabídku pracovních listů, básničky k zapamatování, náměty na výtvarné činnosti.

Číst více...

Aktuální informace o provozu v MŠ

Vážení rodiče,

pokud dojde ke znovu otevření MŠ od 26. 3. 2020, je třeba si uvědomit několik důležitých pravidel.

V době nouzového stavu je i pro děti v mateřské škole nošení roušky nebo jiného krytí úst a nosu (šála, šátek, atd.) povinné. V rámci možností by děti měly mít roušky při všech činnostech. Vybavte proto své dítědostatečným množstvím roušek, šátků, látkových tunelů atd.

Číst více...

Mateřská škola Osová Bítýška zůstává otevřena

V provozu je jedna třída. V souvislosti s mimořádnou situací by měli rodiče zvážit, zda je pro jejich děti nezbytné navštěvovat MŠ. Podnikli jsme všechna dostupná opatření pro zachování bezpečného prostředí. Na toaletách používají děti mýdla s antibakteriální přísadou a jednorázové papírové ručníky. Školnice denně provádí desinfekce exponovaných míst (kliky, dveře, …).

Karneval

Karneval2Masopustní období jsme dětem zpestřili uspořádáním karnevalu. Ve středu 19. 2. 2020 do třídy Berušek přišly princezny, kopretinka, včelí medvídek, žabička s myšičkou a spousta jiných zvířátek, piráti, hasiči, traktorista, spidermani a nechyběli ani klauni.

Číst více...