Včeličky

VČELIČKY

Ve třídě Včeličky s dětmi pracují paní učitelky:

Bc. Daniela Doláková -  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Mgr. Žaneta Tunkrová -  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Odpoledne s rodiči u Včeliček – 16. 4.

Kdo přišel, mohl si pohrát a taky vyrobit Včeličkovou vlajku. Inspirací pro výtvarné tvoření byla tentokrát výstava erbů, které Julinka Katolická kreslí už od podzimu. Kreslí doma i ve školce, pilně a trpělivě. O tom svědčí velké množství vystavených erbů.

V květnu nás čeká poslední odpoledne s rodiči. Bude 14. 5. v obou třídách s vystoupením dětí.

Číst více...

Odpoledne s rodiči

Rodiče si přišli pohrát se svým dětmi 28.11. do třídy Včeliček. Stavěli z oblíbených měkkých kostek stavby, vařili v kuchyňce, zahráli si pexeso, prohlédli si a přečetli něco zajímavého z knih a vyzkoušeli spoustu dalších her. Nechybělo ani vyrábění z papíru. Odpoledne se vydařilo a budeme se těšit na další setkání.

Číst více...

Listopad 2023

Koncem listopadu začalo zimní radování. Napadl sníh a děti začaly stavět sněhuláky, koulovat se a stavět iglú. Pozorovali jsme a povídali jsem si o zimním počasí a ve školce mohla začít předmikulášská atmosféra.

Číst více...

Říjen 2023

Děti si vyrobily papírové kornoutky a vydaly se s nadšením na malý výlet kolem vlakové dráhy, kolem lesíčku, kaštanů a zpět. Všechny po cestě čekalo setkání s různými zvířátky, která jim řekla něco málo o sobě a zadalo malý úkol.

Číst více...

Odpoledne s rodiči

Odpoledne s rodiči proběhlo ve třídě Včeliček v příjemné atmosféře. Děti si s rodiči pohráli s jejich oblíbenými hračkami a nechybělo ani vyrábění - skládání a zažehlování obrázků z brček.

Číst více...

Odpoledne s rodiči

Rodiče s dětmi si přišli pohrát v úterý 14.2. do třídy Včeliček. Postavili si stavby z měkkých kostek, pohráli si s chytrým elektrickým vláčkem, zahráli si společenské hry u stolečku i na barevné zvonečky. Také se tvořilo – karnevalové masky klobouky a srdíčka.

Číst více...