Včeličky

VČELIČKY

Ve třídě Včeličky s dětmi pracují paní učitelky:

Bc. Daniela Doláková -  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Mgr. Žaneta Tunkrová -  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Odpoledne s rodiči

Odpoledne s rodiči proběhlo ve třídě Včeliček v příjemné atmosféře. Děti si s rodiči pohráli s jejich oblíbenými hračkami a nechybělo ani vyrábění - skládání a zažehlování obrázků z brček.

Číst více...

Odpoledne s rodiči

Rodiče s dětmi si přišli pohrát v úterý 14.2. do třídy Včeliček. Postavili si stavby z měkkých kostek, pohráli si s chytrým elektrickým vláčkem, zahráli si společenské hry u stolečku i na barevné zvonečky. Také se tvořilo – karnevalové masky klobouky a srdíčka.

Číst více...

Leden 2023

Děti prožily krásný zasněžený leden v mateřské školce. Naučily se písničku Kos a vrána s doprovodem na drhlo, vyráběly ptáčky, modelovaly, malovaly temperami, stavěly z kostek stavby a hrály si. Při pobytu venku nechybělo ani bobování.

Číst více...

Prosinec 2022

V prosinci děti zpívaly, přednášely básničky, vyráběly, hrály si s rodiči, pekly perníčky, zdobily stromeček a těšily se na dárečky od Ježíška. Vánoční nadílka u stromečku proběhla 13.12. Děti se po svačince vydaly na procházku a trošičku se proběhnout. Hned po návratu z procházky na ně čekala nadílka pod stromečkem. Než začalo velké rozbalování zkusili jsme si pár zvyků (pouštění lodiček a rozkrajování jablíčka). Nechyběla ani ochutnávka perníčků.

Číst více...

Odpoledne s rodiči

Druhé odpoledne s rodiči proběhlo tentokrát ve třídě Včeliček. Děti si s rodiči pohrály, ukázaly své oblíbené hračky a tvořily s barevným pískem vánoční přání.

Číst více...

Říjen 2022 - podzimní práce dětí

V aktivitách pro děti se během podzimu střídaly témata svátků a počasí. Také jsme si všímali pestrosti barev a tvarů v prostředí kolem nás. Podívejte se na některé dětské výtvory.

pracovní list 2strašidelná věžsv. Martin 1

 

 

 

 

Číst více...