Berušky

BERUŠKY

Ve třídě Berušky s dětmi pracují paní učitelky:

Jitka Kopečná, DiS. -  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Marie Bajerová -  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Září 2023

V září se děti seznamovaly s novými kamarády, třídou a okolím školky. 

Číst více...

Červen 2023

V červnu jsme oslavili Den dětí vycházkou na zmrzlinu do místního obchodu. Všem se moc líbila procházka do lesa a hry na zahradě školky. Všem přejeme krásné slunečné dny a v září se budeme těšit na setkání.

Číst více...

Květen 2023

V květnu jsme se připravovali na vystoupení pro rodiče. Vytvářeli jsme dárečky pro maminky a kulisy pro cestu do Afriky za exotickými zvířátky. Zaměřili jsme se na poznávání přírody a ekosystémů jako je les, louka, pole a rybník.

Číst více...

Duben 2023

Dubnové dny v naší školičce jsme si opět náramně užili. Vyrobili jsme si spoustu krásných věcí, oslavili narozeniny kamarádu a že jich bylo . Podnikli jsme výlet do Balin, kde jsme hráli na detektivy a šetřili „Kdo snědl salát?“ Navštívilo nás hudební představení pana Urbánka a samozřejmě jsme si hráli s oblíbenými hračkami.

Číst více...

Odpoledne s rodiči ve třídě Berušek

V úterý 21. 3. 2023 proběhlo v klidné a příjemné atmosféře ve třídě Berušek odpoledne s rodiči. Děti si přišly pohrát a vyrobit si několik jarních obrázků společně se svými rodiči a mladšími či staršími sourozenci. Budeme se těšit na další setkání, které proběhne v příštím měsíci pro změnu ve třídě Včeliček.

Číst více...

Březen 2023

V březnu nás navštívilo divadlo, povídali jsme si o našem těle, zvířátkách a jejich mláďátkách a jarních kytičkách. Přivítali jsme jaro básničkami, písničkami a vyzdobili si šatnu krásnými jarními obrázky.

Číst více...

Únor 2023

Únor je měsíc knihy, proto jsme si povídali pohádky, tvořili podle nich a plnili různé úkoly. Navštívil nás prožitkový „Motýlí cirkus“ a vše jsme završili veselým karnevalem.

Číst více...