Berušky

BERUŠKY

Ve třídě Berušky s dětmi pracují paní učitelky:

Jitka Kopečná, DiS. -  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Marie Bajerová -  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Květen 2024

V květnu se děti připravovaly na vystoupení pro rodiče, především pro maminky a babičky. S paní učitelkou si povídaly o ekosystémech jako je louka, les a rybník. Zahrály si spoustu her, naučily se nové básničky a písničky. V druhé polovině měsíce poznávaly svoji vlast - Českou republiku a hledaly rozdíly mezi životem ve městě a na vesnici. Vše bylo završeno oslavou Dne dětí.

foto 2saved resource2

 

 

 

 

 

Číst více...

Odpoledne s rodiči u Berušek

V měsíci březnu jsme se r rodiči a dětmi sešli ve třídě Berušek. Děti si se svými rodiči a sourozenci pohrály a vyrobily si velikonoční dekoraci. Příští měsíc se sejdeme ve třídě Včeliček.

Číst více...

Březen 2024

Březen jsme zahájili karnevalem, hráli si, vítali příchod jara, zdobili jsme třídu a šatnu. Navštívili jsme také hasičskou zbrojnici. Moc děkujeme panu Novákovi za ochotu a sladkou odměnu.

Číst více...

Únor 2024

Měsíc únor byl ve třídě Berušek plný pohádek. Děti poslouchaly čtené klasické pohádky (Perníková chaloupka, Červená Karkulka, O Koblížkovi, O třech medvědech, Šípková Růženka…) Po té plnily úkoly pro podporu rozvoje jemné a hrubé motoriky, matematických předpokladů, převyprávění pohádky vlastními slovy, řadění děje podle časové posloupnosti, rozlišování dobra a zla… Nechybělo pohádkové tvoření, cvičení a zdokonalování v grafomotorice.

Číst více...

Leden 2024

V lednu jsme si povídali o třech králích. Vyrobili jsme si korunu a zahráli si s ní pohybovou hru. Ve sněhu jsme pozorovali stopy zvířat, povídali si o zvířátkách v zimě a krmili ptáčky v krmítku. Zdokonalovali jsme se v oblékání a poznávali oblečení, které je vhodné na zimu.

Číst více...