Berušky

BERUŠKY

Ve třídě Berušky s dětmi pracují paní učitelky:

Jitka Kopečná, DiS. -  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Marie Bajerová -  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Listopad 2022

V listopadu jsme opět tvořili a hráli si. Navštívilo nás maňáskové divadlo se třemi pohádkami.

Číst více...

Říjen 2022

V říjnu jsme si povídali o ovoci a zelenině. Zapojovali jsme při poznávání všechny lidské smysly. Nejvíce se dětem líbila ochutnávka ovoce. Zahráli jsme si na houbaře, zazpívali si písničku u klavíru a sbírali plody podzimu. Navštívila nás dvě maňásková divadla a vystoupení s papoušky. Na vycházce jsme pouštěli draky.

IMG 20221031 081850IMG 20221031 081855

 

 

 

 

Číst více...

Odpolední hry s rodiči

Letošní první "Hrací odpoledne rodičů a dětí" proběhlo ve třídě Berušek. Děti ukázaly svým rodičům svoji oblíbenou hračku a třídu, ve které tráví svůj čas. Společně si všichni pohráli. Také měli možnost vyrobit skřítka či jiné zvířátko z kaštanů.

Číst více...

Září 2022

Děti se během měsíce září seznamovaly s novými kamarády, hračkami a prostředím MŠ. Zpívali jsme známé lidové písničky v doprovodu klavíru a naučili se nové básničky. Navštívili jsme kamarády ve třídě Včeliček, kde dětem učitelky zahrály maňáskové divadlo "O veliké řepě". Závěr měsíce byl zakončen zábavným "bramborovým dnem" na zahradě školky.

Číst více...