Berušky

BERUŠKY

Ve třídě Berušky s dětmi pracují paní učitelky:

Jitka Kopečná, DiS. -  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Marie Bajerová -  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Odpoledne s rodiči ve třídě Berušek

V úterý 21. 3. 2023 proběhlo v klidné a příjemné atmosféře ve třídě Berušek odpoledne s rodiči. Děti si přišly pohrát a vyrobit si několik jarních obrázků společně se svými rodiči a mladšími či staršími sourozenci. Budeme se těšit na další setkání, které proběhne v příštím měsíci pro změnu ve třídě Včeliček.

Číst více...

Březen 2023

V březnu nás navštívilo divadlo, povídali jsme si o našem těle, zvířátkách a jejich mláďátkách a jarních kytičkách. Přivítali jsme jaro básničkami, písničkami a vyzdobili si šatnu krásnými jarními obrázky.

Číst více...

Únor 2023

Únor je měsíc knihy, proto jsme si povídali pohádky, tvořili podle nich a plnili různé úkoly. Navštívil nás prožitkový „Motýlí cirkus“ a vše jsme završili veselým karnevalem.

Číst více...

Leden 2023

V měsíci lednu si děti hrály nejen ve školce, ale také venku na sněhu. Poznávaly ptáčky, povídaly si o zvířátkách a jejich stopách. Pozorovaly ptáčky v krmítku, tančily a zpívaly.

Číst více...

Odpoledne s rodiči u Berušek

V úterý 17. 1. 2023 jsme se poprvé v tomto roce opět sešli s rodiči a jejich dětmi ve třídě Berušek. Mnozí využili možnosti tvoření a vyrobili si krásného sněhuláka, jiní si přišli pohrát s oblíbenými hračkami. Celé odpoledne bylo velmi příjemným setkáním v klidné atmosféře.

Číst více...

Prosinec 2022

V prosinci děti prožily spoustu nezapomenutelných dní – navštívil nás Mikuláš, čert a anděl, upekly jsme společně perníčky, hrály si, dováděly venku, užily si odpoledne s rodiči spolu s vystoupením a Ježíšek dětem přinesl stromeček a mnoho krásných dárečků.

Číst více...

Listopad 2022

V listopadu jsme opět tvořili a hráli si. Navštívilo nás maňáskové divadlo se třemi pohádkami.

Číst více...