Berušky

BERUŠKY

Ve třídě Berušky s dětmi pracují paní učitelky:

Jitka Kopečná, DiS. -  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Marie Bajerová -  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Únor 2024

Měsíc únor byl ve třídě Berušek plný pohádek. Děti poslouchaly čtené klasické pohádky (Perníková chaloupka, Červená Karkulka, O Koblížkovi, O třech medvědech, Šípková Růženka…) Po té plnily úkoly pro podporu rozvoje jemné a hrubé motoriky, matematických předpokladů, převyprávění pohádky vlastními slovy, řadění děje podle časové posloupnosti, rozlišování dobra a zla… Nechybělo pohádkové tvoření, cvičení a zdokonalování v grafomotorice.

Číst více...

Leden 2024

V lednu jsme si povídali o třech králích. Vyrobili jsme si korunu a zahráli si s ní pohybovou hru. Ve sněhu jsme pozorovali stopy zvířat, povídali si o zvířátkách v zimě a krmili ptáčky v krmítku. Zdokonalovali jsme se v oblékání a poznávali oblečení, které je vhodné na zimu.

Číst více...

Prosinec 2023

V prosinci se děti učily pásmo na vystoupení, navštívil nás Mikuláš a divadelní představení. Užily si bobování a hry na sněhu. Pekly se perníčky, zdobila se třída i šatna. Vše se zakončilo zdobením stromečku a těšením na Ježíška.

Číst více...

Listopad 2023

V listopadu jsme si povídali o dopravě, poznávali dopravní značky a prostředky. Dále jsme si povídali o tom, co je zdravé a co ne. Dlabali jsme dýni a vydali se uctít památku Všech zesnulých na hřbitov.

Číst více...

Září 2023

V září se děti seznamovaly s novými kamarády, třídou a okolím školky. 

Číst více...

Červen 2023

V červnu jsme oslavili Den dětí vycházkou na zmrzlinu do místního obchodu. Všem se moc líbila procházka do lesa a hry na zahradě školky. Všem přejeme krásné slunečné dny a v září se budeme těšit na setkání.

Číst více...