Úspěchy Pomponků

SOUTĚŽ V BRNĚ  

V sobotu 16. 4. 2022 se děvčata ze skupiny Pomněnek zúčastnily dlouhoočekávané postupové soutěže CZECH DANCE TOUR v BRNĚ. Svým perfektním výkonem dokázaly porazit dva týmy a získaly suveréně zlatou medaily. Z Brna jsme všechny odjížděly se slzami v očích a neuvěřitelnou radostí.

A jelikož se jedná o postupovou soutěž, můžete děvčatům držet pěsti 8. května, kdy se bude konat mistrovství Moravy, ze kterého se poté postupuje do Prahy na mistrovství ČR. Soutěž se dá sledovat online, pokud byste měli zájem, odkaz najdete na našich facebookových stránkách Pomponky Osová Bítýška, kde také naleznete youtube odkazy z vystoupení.

Pompony Brno_1 Pompony Brno_2 Pompony Brno_3 Pompony Brno_4

 

SOUTĚŽ V LETOVICÍCH

Dne 30. 4. 2022 jsme se zúčastnily Mezinárodní soutěže v Letovicích. Na soutěž jelo celkem 60 děvčat, ze třech věkových kategorií. Nejmladší kategorie Sluníčka vystupovala na soutěži úplně poprvé, byla tam nejmenší a nejmladší ve své kategorii a skončila na krásném 3. místě z 5 týmů. Prostřední kategorie Berušky soutěžily v jedné kategorii s nejstaršími Pomněnkami. Berušky byly také nejmladší ve své kategorii a obsadily krásné 2. místo z 5 týmů. Neporazily pouze Pomněnky, které suverénně zvítězily. Během vystoupení Pomněnek si porotci postupně stoupli a na konci s dojetím tleskali všichni ve stoje. Byl to opravdu nezapomenutelný zážitek. Je to pro nás obrovská čest. Soutěž si všechna děvčata užila, odjížděla plná dojmů a krásných zážitků. Už se moc těšíme na další soutěže!

Pompony Berušky_Letovice_1 Pompony Pomněnky_Letovice_2 Pompony Sluníčka_Letovice_3
Pompony společná_Letovice_4 Pompony Společná_Letovice_5 Pompony radost_Letovice_6

Za Spolek Pomponky Osová Bítýška Marie Bajerová, Simona Bajerová, Aneta Kutílková