Prvňáčci ve školních lavicích

Do naší školy zasedlo 1. září s novou aktovkou na zádech 23 nových žáčků – prvňáčků. Přivítala je paní starostka i pan ředitel a  naši nejmenší jim prozradili, po jakém povolání prozatím touží. Třídní učitelka Naděžda Dvořáková je seznámila se žirafkou Amálkou, která je bude provázet prvními krůčky ve škole. My všichni jim přejeme, nechť se jim jejich očekávání vyplní, ať je pro ně naše škola tím nejlepším startem ke vzdělávání a dosažení vlastních cílů.

Z 23 prvňáčků je 7 z Osové Bítýšky, 3 Vlkova, 2 z Ořechova, Velké Bíteše a Záblatí a po jednom žákovi z Borovníka, Březí, Heřmanova, Křoví, Nové Vsi, Ondrušek a Skřinářova.

1. ročník 2021-2022

Vpředu žáci prvního ročníku, vzadu zleva Mgr. Naděžda Dvořáková, třídní učitelka, vpravo Mgr. Lenka Štěpánková, starostka obce, Mgr. Milan Malý, ředitel školy