Nabídka činností pro děti

Vážení rodiče, v době, kdy jsou Vaše děti doma, bychom Vám rády nabídly tipy pro jejich zabavení. Jednou týdně umístíme na webové stránky školy do záložek VČELIČKY a BERUŠKY nabídku pracovních listů, básničky k zapamatování, náměty na výtvarné činnosti.

Některé pracovní listy bude potřeba vytisknout, ale jiné budou sloužit jako předloha a děti mohou kreslit na volný list papíru položený vedle počítače. Samozřejmě ke všem činnostem budou potřebovat Vaši pomoc. Najdete zde také odkazy na zajímavé stránky s encyklopediemi a knihami. Nejstarší děti mají možnost zapojit se do ÚKOLŮ PRO PILNÉ VČELIČKY. Tady budou mít možnost získávat za splněné úkoly razítko včelky – podobně, jako to děláme v MŠ. Pokud jejich obrázek nebo pracovní list oskenujete nebo vyfotíte a pošlete na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. , dostanou zpět na Vaši e-mailovou adresu obrázek včelky. Pokud budete souhlasit, vždy jednou za týden najdete na webových stránkách vyhodnocení. V seznamu bude u značky dítěte, které splnilo včeličkový úkol, zaznamenáno kolik získalo razítek. Protože děti většinou znají i značky svých kamarádů, uvidí i jejich výsledky.

Všechny úkoly a náměty na činnosti jsou naprosto dobrovolné. Jde nám o možnost trochu Vám pomoci a zůstat s dětmi alespoň na dálku v kontaktu.

Daniela, Žaneta, Jitka a Maruška – učitelky z mateřské školy