Aktuální informace o provozu v MŠ

Vážení rodiče,

pokud dojde ke znovu otevření MŠ od 26. 3. 2020, je třeba si uvědomit několik důležitých pravidel.

V době nouzového stavu je i pro děti v mateřské škole nošení roušky nebo jiného krytí úst a nosu (šála, šátek, atd.) povinné. V rámci možností by děti měly mít roušky při všech činnostech. Vybavte proto své dítědostatečným množstvím roušek, šátků, látkových tunelů atd.

Pro dopolední pobyt v mateřské škole minimálně dvě, pro celodenní pobyt alespoň tři. Roušky je třeba po každém použití vyvařit a vyžehlit.

                   Moje rouška ochrání tebe, tvoje rouška ochrání mě.“

Zvažte také nezbytnost navštěvování MŠ. V době, kdy se všichni snažíme dodržovat opatření vlády a omezovat nebezpečí nákazy, představuje i pobývání v dětském kolektivu určité riziko.

Věnujte pozornost zdraví Vašeho dítěte. Projeví-li se na dítěti známky nějaké nemoci (rýma, kašel, opary a jiné dětské nemoci), je nutná domácí péče.

Vstup do třídy bude dveřmi přes umývárnu. Před předáním dítěte učitelce mu pomozte pečlivě umýt ruce.

Současně Vás žádáme, abyste se v mateřské škole zdržovali co nejkratší dobu. Pobyt v šatně zbytečně neprodlužujte a odpoledne po vyzvednutí  svého dítěte co nejrychleji odejděte z areálu MŠ.

O OTEVŘENÍ NEBO UZAVŘENÍ MŠ OD 26. 3. 2020 BUDETE INFORMOVÁNÍ NA WEBOVÝCH STRÁNKÁCH ŠKOLY 25. 3. 2020 V ODPOLEDNÍCH HODINÁCH.