VZPOURA ÚRAZŮM 3.7.2018

Prázdniny jsou již v plném proudu, ale také během nich je potřeba, aby žáci dávali pozor na osobní bezpečí a předcházeli úrazům.

Toho jsou si vědomi nejen rodiče, ale také učitelé naší školy, kteří proto využili možnost spolupráce s VZP, jež vytvořila projekt "VZPoura úrazům". Tento projekt je zaměřen na prevenci úrazů a nehod u dětí a mladistvých, kteří snad pak budou více informováni o tom, jak úrazům a jejich následkům účinně předcházet.

Projekt je realizován ve spolupráci s hendikepovanými pracovníky VZP ČR, kteří se snaží dětem problematiku úrazů přiblížit, upozornit je na rizikovost určitých životních situací a naučit je, jak lze vhodnými preventivními opatřeními tato rizika omezit na minimum.

Naši školu ve dnech 20. a 21. 6.  2018 navštívili dva ambasadoři, kteří pohovořili o svém úrazu a o životě s tělesným postižením, o potřebách a možnostech hendikepovaných lidí. Doufejme, že svými osobními příběhy motivovali děti prvního i druhého stupně k zodpovědnějšímu přístupu ke svému zdraví a zdraví lidí v jejich okolí. 

 

Schránka důvěry

anonymně do rukou ředitele školy.

Odběr novinek

automatické rozesílání aktualit do Vašeho e-mailu.

(spam ochrana)

Kalendář akcí

akce v následujícím období

>>> zobrazit všechny akce

Vítáme Vás na webových stránkách Základní školy a mateřské školy v Osové Bítýšce.

Základní škola a mateřská škola
Osová Bítýška

Osová Bítýška 246, 594 53
maly@zsob.cz

Dnes je 24. července 2019
Svátek má Kristýna