RAKOUSKÉ DĚTI V NAŠÍ ŠKOLE 19.8.2015

V rámci upevnění přátelství mezi obcemi Schweiggers a Osová Bítýška uspořádal spolek MultiKulti KreAktiv ve spolupráci se Základní školou Osová Bítýška a obcí Osová Bítýška v srpnu 2015 jazykový tábor pro děti z obou obcí.

V rámci upevnění přátelství mezi obcemi Schweiggers  a Osová Bítýška uspořádal spolek MultiKulti KreAktiv ve spolupráci se Základní školou Osová Bítýška a obcí Osová Bítýška v srpnu 2015 jazykový tábor pro děti z obou obcí. Do základní školy v Osové Bítýšce přijelo 17 dětí ze Schweiggers a 19 dětí (převážně žáků, kteří půjdou po prázdninách do sedmého ročníku)  z Osové Bítýšky a okolí.

Hlavní náplní celé akce je výuka anglického jazyka pod vedením rodilého Američana Kipa Boahna a učitelky angličtiny Elisabeth Elsigan-Boahn z Rakouska. Kromě zlepšení znalostí anglického jazyka mají děti možnost poznat sport Rope Skipping, skoky přes různé druhy švihadel, pod vedením německého trenéra Benjamina Schmitze, mezinárodního mistra v tomto sportu.

Kromě představitelů obou obcí a vedení školy v Osové Bítýšce podpořili tábor i členové spolku, kteří dobročinně pohlídali děti a vytvořili program pro volnočasové aktivity.

Toto vzájemné setkání přispěje k navázání přátelství mezi jednotlivými žáky a obohatí se vzájemně o kulturní a společenské zvyklosti ze svých obcí. Všichni máme velikou radost z nadšení dětí a jejich otevřené vzájemné komunikace. 

 

Schránka důvěry

anonymně do rukou ředitele školy.

Odběr novinek

automatické rozesílání aktualit do Vašeho e-mailu.

(spam ochrana)

Kalendář akcí

akce v následujícím období

základní škola
15.10.2019 - 13:00

DRAKIÁDA V ŠD

základní škola
24.10.2019 - 06:50

EXKURZE VE VELKÉM MEZIŘÍČÍ

>>> zobrazit všechny akce

Vítáme Vás na webových stránkách Základní školy a mateřské školy v Osové Bítýšce.

Základní škola a mateřská škola
Osová Bítýška

Osová Bítýška 246, 594 53
maly@zsob.cz

Dnes je 14. října 2019
Svátek má Agáta