OBLASTNÍ KOLO V DOPRAVNÍ SOUTĚŽI MLADÝCH CYKLISTŮ 14.6.2019

V pátek 10. května se žáci naší školy zúčastnili oblastního kola Dopravní soutěže mladých cyklistů na dětském dopravním hřišti ve Velkém Meziříčí.

Soutěž je organizovaná pro mladší a starší žáky a družstvo tvoří 4 členové, dvě dívky a dva chlapci. V mladší kategorii nás reprezentovali Aneta Filoušová, Lea Kolbábková (obě 4. ročník) a Matouš Drlíček s Adamem Procházkou (oba 5. ročník). Družstvo starších žáků zastupovali žáci 8. ročníku ve složení Andrea Musilová, Lucie Šimková, Libor Batelka a Jan Štěpánek. Toto družstvo zaslouží za svůj výkon velké uznání, neboť v průběhu soutěže "nasbíralo" pouze 45 trestných bodů, zatímco tým na druhém místě obdržel 232 trestných bodů. Svým výkonem zaujal především Jan Štěpánek, který byl vyhlášen nejlepším cyklistou soutěže s pěti trestnými body.

Oba týmy si svým prvenstvím v soutěži zajistily postup do krajského finále, které se koná v červnu 2019 opět na dětském dopravním hřišti ve Velkém Meziříčí.

 

Zleva: Jan Štěpánek, Adam Procházka, Lea Kolbábková, Andrea Musilová, Lucie Šimková, Aneta Filoušová, Matouš Drlíček, Libor Batelka

 

Schránka důvěry

anonymně do rukou ředitele školy.

Odběr novinek

automatické rozesílání aktualit do Vašeho e-mailu.

(spam ochrana)

Kalendář akcí

akce v následujícím období

základní škola
15.10.2019 - 13:00

DRAKIÁDA V ŠD

základní škola
24.10.2019 - 06:50

EXKURZE VE VELKÉM MEZIŘÍČÍ

>>> zobrazit všechny akce

Vítáme Vás na webových stránkách Základní školy a mateřské školy v Osové Bítýšce.

Základní škola a mateřská škola
Osová Bítýška

Osová Bítýška 246, 594 53
maly@zsob.cz

Dnes je 14. října 2019
Svátek má Agáta